Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Everything Under Control

    ★★★

  • A Guilty Conscience

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★★

  • Someday or One Day

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Son

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Love in the Villa

  • The Next 365 Days

    ½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Persuasion

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

    ½

  • Senior Year

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Table for Six

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★★½