Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★