Sort by
  • The Gmod Stream

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★

  • Ghosted

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Assassin

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • Plane

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Ragged Heart

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★

  • Marlowe

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Menu

    ½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★½

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

  • Fall

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Alienoid

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Swallowed

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★