Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Arnold

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

  • Pretty Baby: Brooke Shields

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • Adult Swim Yule Log

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • House of Hammer

  • Barbarian

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ½

  • Girl in the Picture

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Good Mourning

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Our Father

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Tinder Swindler

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★

  • American Underdog

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Eternals

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★