Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

    ★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Shark Side of the Moon

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • My Butt Has a Fever

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Come from Away

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★