Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • When The World Stopped Listening, Did You Still Hear Me?

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Futile Devices For Futile Souls

  • Love at the Christmas Contest

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • any key to end.

  • It's Okay To Not Be Okay

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Heathers: The Musical

    ★★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • End of the Road

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Tad, the Lost Explorer and the Emerald Tablet

    ★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • The Next 365 Days

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Ek Villain Returns

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Immaculate Virtual

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Persuasion

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Malicious Mind Games

  • Billie Eilish at Glastonbury 2022

    ★★★★★

  • Thirsty

    ★½

  • The Princess

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Crush

    ★★★★

  • Marmaduke

    ★½

  • 365 Days: This Day

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Prototype

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★★

  • Non-Disclosure

  • Moon Crash

    ½