Sort by
  • Babylon

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • X

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

  • Red Rocket

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • The Jesus Rolls

  • The Irishman

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Glass

    ★★

  • Vice

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★

  • Apostle

    ★★★

  • Widows

    ★★

  • Halloween

    ★★★

  • The Predator

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★

  • The Favourite

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Hotel Artemis

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Blockers

    ★★★

  • Death Wish

  • Game Night

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Annihilation

    ★★

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Phantom Thread

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★

  • Brawl in Cell Block 99

  • Darkest Hour

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Kong: Skull Island

  • Logan

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★

  • Fences

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Silence

  • Bad Santa 2

    ★★

  • 13th

  • The Void

    ★★★★

  • I Am Not Your Negro

    ★★★

  • Free Fire

    ★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

  • La La Land

    ★★★

  • War Dogs