Sort by

Rebecca has logged 15 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Interview with the Vampire

Interview with the Vampire

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Bongwater

Bongwater

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Johnny Skidmarks

Johnny Skidmarks

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Serenity

Serenity

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Joker

Joker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
A Very Brady Sequel

A Very Brady Sequel

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Jackal

The Jackal

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Zack and Miri Make a Porno

Zack and Miri Make a Porno

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry