Sort by
  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Mafia Mamma

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Swarm

  • Hypnotic

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★★½

  • House Party

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Amazing Maurice

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • I Love You, You Hate Me

    ★★★½

  • The OctoGames

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

  • The Fabelmans

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Bros

    ★★½

  • My Son Hunter

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★½

  • Fall

    ★★★★½

  • Easter Sunday

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • The Drop

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Close

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½