• Untitled Twisted Pair sequel

  • Clifford the Big Red Dog

  • Blazing Samurai

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Chaos Walking

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Run Hide Fight

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

    ½

  • Knives Out

    ½

  • Joker

    ★★★★★

  • Loqueesha

    ★★★★★

  • Parasite

    ½

  • Captain Marvel

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Twisted Pair

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★★★★

  • Gotti

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Justice League

    ½

  • Dicknado

    ★★★★★

  • Among Us

    ½

  • Get Out

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Pass Thru

    ★★★★★

  • Sausage Party

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ½

  • The Big Short

  • Cool Cat Saves the Kids

    ★★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ½

  • Kevin James Ice Bucket Challenge

    ★★★★★

  • Oldboy

    ★★★★★

  • Under the Skin

    ½

  • Super Buddies

    ★★★★★

  • Fateful Findings

    ★★★★★

  • Tuna

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★½

  • ThanksKilling 3

    ½

  • Where the Dead Go to Die

    ★★★★★

  • The Thing

    ★★★★★

  • Drive

    ½

  • Decision

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★½

  • Tooth Fairy

    ★★★★★

  • I Am Here....Now

    ★★★★★

  • Gamer

    ★★★★★

  • Exam

  • Enter the Void

    ★★★★★

  • Dragonball Evolution

    ★★★★★

  • Paul Blart: Mall Cop

    ★★★★★

  • Space Chimps

    ★★★★★

  • In Bruges

    ★★★★

  • Bee Movie

    ★★★★★

  • Ratatoing

    ★★★★★

  • Inland Empire

    ★★★★★

  • Southland Tales

    ★★★★★

  • Double Down

    ★★★★★

  • Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

    ½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★★

  • Oldboy

    ½

  • The Room

    ½

  • Thunderpants

    ★★★★★

  • The Pianist

    ★★★★½

  • Irreversible

    ½

  • Punch-Drunk Love

    ★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★★★

  • Freddy Got Fingered

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★★★

  • Happiness

    ★★★★★