Sort by
  • Aquaman

    ★★★★½

  • Oblivion

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Dilwale Dulhania Le Jayenge

    ★★★★½

  • Drag Me to Hell

    ★★★★½

  • Re-Animator

    ★★★★

  • Boyhood

    ★★★★★

  • Run Lola Run

    ★★★★½

  • Somewhere

    ★★★★★

  • Oz the Great and Powerful

    ★★★★

  • The Nine Lakh Stars

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Twin Peaks

    ★★★½

  • Our Music

    ★★★★★