Sort by
  • Untitled How to Train Your Dragon Film

    ½

  • Madame Web

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Leo

    ★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Under the Boardwalk

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • Ahsoka

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★½

  • The Monkey King

    ★½

  • White Bird

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Inventor

    ★★★★

  • The Flash

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Rally Road Racers

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Missing

    ★★★★½

  • House Party

    ★½

  • Inspector Sun and the Curse of the Black Widow

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★