• Malignant

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Kamen Rider Specter x Blades

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Buck Breaking

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

  • In the Earth

    ★★★

  • Wonder Egg Priority

    ★★★★½

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★★

  • Kamen Rider Saber: The Phoenix Swordsman and the Book of Ruin

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Puparia

    ★★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • Akudama Drive

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Burn the Witch

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★★½

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • The Stunt Double

    ★½

  • Host

    ½

  • Hamilton

    ½

  • Scoob!

    ★★

  • Capone

    ★★★★★

  • TFW No GF

    ★★★½

  • Sesame Street: Elmo's Playdate

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • THE BEST OF ME

  • Minari

    ★★★½

  • Possessor

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

    ★★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Dorohedoro

    ★★★★½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★½

  • Togo

    ★★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Cats

    ★½

  • 6 Underground

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★

  • E.T.: A Holiday Reunion

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Frozen II

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Mister America

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★½