Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
Jackass 4.5

Jackass 4.5

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Jimmy Savile: A British Horror Story

Jimmy Savile: A British Horror Story

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Like Mike

Like Mike

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Iron Giant

The Iron Giant

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Up

Up

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Silent Night, Deadly Night

Silent Night, Deadly Night

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Miracle on 34th Street

Miracle on 34th Street

1947
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Antlers

Antlers

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Heaven's Gate: The Cult of Cults

Heaven's Gate: The Cult of Cults

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Return of the Living Dead

The Return of the Living Dead

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Theo Von: Regular People

Theo Von: Regular People

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Many Lives of Nick Buoniconti

The Many Lives of Nick Buoniconti

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Bad Seed

The Bad Seed

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dave Chappelle: The Closer

Dave Chappelle: The Closer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Screwball

Screwball

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Countdown: Inspiration4 Mission to Space

Countdown: Inspiration4 Mission to Space

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tour de Pharmacy

Tour de Pharmacy

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Iron Fists and Kung Fu Kicks

Iron Fists and Kung Fu Kicks

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Inferno

Inferno

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Untold: Breaking Point

Untold: Breaking Point

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Count Me In

Count Me In

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Untold: Crimes & Penalties

Untold: Crimes & Penalties

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fast Times at Ridgemont High

Fast Times at Ridgemont High

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry