• Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Theo Von: Regular People

    ★★★½

  • Antlers

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Fauci

    ½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Untold: Breaking Point

    ★★★½

  • Countdown: Inspiration4 Mission to Space

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★½

  • Count Me In

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★★

  • Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

    ★★★½

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★

  • Tony Parker: The Final Shot

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Plot Against The President

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • I Am Greta

    ½

  • Tenet

    ★★★★

  • High Score

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Boys State

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Sextuplets

    ★½

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★