Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Avatar

Avatar

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Descendants 2

Descendants 2

2017
×
Read the review Edit this entry  
07
Descendants

Descendants

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Fairy Tail: Dragon Cry

Fairy Tail: Dragon Cry

2017
×
Read the review Edit this entry  
27
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
My Hero Academia: Two Heroes

My Hero Academia: Two Heroes

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
Monster High: Friday Night Frights

Monster High: Friday Night Frights

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back

Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Pride and Prejudice and Zombies

Pride and Prejudice and Zombies

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
Read the review Edit this entry  
26
The Notebook

The Notebook

2004
×
Read the review Edit this entry  
26
Barbie and the Diamond Castle

Barbie and the Diamond Castle

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Monty Python and the Holy Grail

Monty Python and the Holy Grail

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bratz: Rock Angelz

Bratz: Rock Angelz

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry