Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • I Came By

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★★½

  • Father Stu

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★½

  • Wander

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Transformers: War for Cybertron: Siege

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Spree

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Synchronic

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½