Sort by
  • Babylon

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Raven's Hollow

    ★★½

  • Me Time

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Of An Age

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★½

  • Blaze

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jerry Lee Lewis: Trouble in Mind

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Plan 75

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★