Sort by
  • The Marvels

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Born to Fly

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Black Adam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Son

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Morbius

    ★★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • The 355

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Mixtape

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ½

  • The First Girl I Loved

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★