Sort by
  • Madame Web

  • The Underdoggs

    ★★½

  • Argylle

    ★★

  • ted

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Wonka

    ★★½

  • Leo

    ★★★

  • Matt Rife: Natural Selection

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Zoey 102

    ★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Scream VI

    ★★★½

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★