Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Inspection

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • D.B. Cooper: Where Are You?!

  • Bullet Train

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Lightyear

  • We Cry Together

  • Hustle

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • We Own This City

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Inventing Anna

  • Jackass Forever

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★½

  • Free Chol Soo Lee

  • Watcher

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★