Sort by
  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Scooby-Doo! And Krypto, Too!

    ★★★

  • GAMERA -Rebirth-

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Blood for Blood

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Monkey King

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Sound of Freedom

  • Shark Eat Shark

    ★★★

  • Saved From a Shark

    ★★★

  • Sharks vs. Dolphins: Bahamas Battleground

    ★★★

  • Return of the White Shark

    ★★★

  • Sharkcano: Hawaii

    ★★★

  • Shark Below Zero

    ★★½

  • Bull Shark vs. Hammerhead

    ★★★

  • Bull Shark Bandits

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Inventor

    ★★★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★

  • Stan Lee

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Cocaine Shark

    ½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Unicorn: Warriors Eternal

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Big George Foreman

    ★★★½

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Secrets of the Elephants

    ★★★½

  • Chimp Empire

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Cocaine Cougar

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Watching and Dreaming

    ★★★★½

  • Chupa

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Ape vs. Mecha Ape

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★