Sort by

ray has logged 12 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Downton Abbey: A New Era

Downton Abbey: A New Era

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Hobbit: An Unexpected Journey

The Hobbit: An Unexpected Journey

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pleasure

Pleasure

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
9 Bullets

9 Bullets

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Sing 2

Sing 2

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Flashback

Flashback

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Talented Mr. Ripley

The Talented Mr. Ripley

1999
×
★★★
Edit this entry  
08
Hidden

Hidden

2015
×
★★★
Edit this entry  
07
Wildhood

Wildhood

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★
Read the review Edit this entry