Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Mother

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Inland

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Till

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Alice, Darling

    ★★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Baby Ruby

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The inspection

    ★★½

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Son

    ★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Look Both Ways

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Of an Age

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★