Sort by
  • Jack Whitehall: Settle Down

    ★★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents: The Confession

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Fingernails

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Through My Window: Across the Sea

    ★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Love Again

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • At Midnight

    ★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Cassandro

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • The Price of Glee

    ½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • NCT DREAM THE MOVIE : In A DREAM

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★★½

  • Fiona

    ★★★½

  • Unlucky Charms

    ★★★★

  • Monster High: The Movie

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Meet Cute

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Johnny

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Sick

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★★★