Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • The Menu

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Maid

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • He's All That

  • Fear Street: 1666

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Music

    ½

  • Wonder Woman 1984

  • Happiest Season

    ★★

  • OPAL

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Tove

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Stranger by the Shore

  • The Speed Cubers

  • The Kissing Booth 2

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★

  • Twins in Paradise

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • A Secret Love

  • Normal People

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Palm Springs

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Spree

    ★★★★½