Sort by
  • Dune: Part Two

  • Beckham

    ★★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Swan

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Indiana Jones Collection

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Untitled

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Blonde

  • TÁR

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Hustle

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • The Garden by the Sea

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • As my gaze fell upon the stormy seas, I wept ...and soon the skies followed

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Morbius

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Dirtbag

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Tall Girl 2

  • The Royal Treatment

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Light Years

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Grucifixion

  • Sunrise Palms

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Die Farben von...

  • Jard-sur-Mer: eit fyrtårn får siste ord i skumringa

  • Sing 2

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Clifford the Big Red Dog

  • Speilvendt dissosiasjon

  • Red Notice

  • Jard-sur-Mer: ein solnedgangsmåla seglbåt forlèt bileteramma

  • Encanto

    ★★

  • Light Cemetery

  • Ekvilibrium

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Death of David Cronenberg

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

  • Dug Days

    ★★

  • He's All That

  • life, what is it anyway?

    ★★★

  • Danse Macabre

  • Memoria

  • Emergence Collapse

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Val

  • Night Surfers

  • Black Widow

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • In the Heights

    ★★½