Sort by
  • Stars Will Fall

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Viewing

  • The Autopsy

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Marlowe

    ★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Stars at Noon

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Enys Men

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

  • EO

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • A Short Story

  • The Northman

    ★★★★

  • Blue Movie

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½