Sort by
  • Swarm

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • House Party

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Heroes & Villains

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Shadows: The Making Of Nope

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • End of the Road

    ★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • White Noise

    ★★★