Sort by
  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

  • Dark Harvest

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★★

  • The Unbinding

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • About My Father

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

  • Fast X

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Air

    ★★½

  • Late Night with the Devil

    ★★★

  • Scream VI

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Influencer

    ★★★

  • She Said

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

  • The Artifice Girl

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½