Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Old Henry

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Tailgate

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Beach House

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • 1BR

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • The Son

    ★★★

  • I See You

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Death Race: Beyond Anarchy

  • Widows

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Open 24 Hours

    ★★★½

  • The Darkest Minds

  • Curse of the Nun

    ★★

  • Alex Strangelove

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Luz

    ★★★★

  • The Devil's Well

  • Mandy

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • The Foreigner

    ★★★★

  • Hagazussa

    ★★★★½

  • Mom and Dad

    ★★★½

  • Shot Caller

    ★★★½

  • M.F.A.

    ★★½

  • Cold Hell

    ★★★½

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★★½

  • Snowden

    ★★★

  • LBJ

    ★★★★

  • La La Land

  • Hell or High Water

    ★★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • The Wailing

    ★★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Sicario

    ★★★★★

  • Carol

    ★★★★★

  • Victoria

    ★★★★½

  • Blackhat

    ★★★★

  • The Taking of Deborah Logan

    ★★★½

  • Fury

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Missing Pieces

    ★★★★★

  • It Follows

    ★★★★

  • Let Us Prey

    ★★★

  • Oculus

    ★★★★

  • Wolf Creek 2

    ★★★½

  • Jug Face

    ★★★½

  • Blue Jasmine

    ★★★★½

  • The Conjuring

    ★★★★

  • Side Effects

    ★★★★

  • Spies of Mississippi

    ★★★★