Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Ghosted

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Landscapers

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★½

  • Birds of Paradise

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Cinderella

  • King Richard

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Annette

    ★★★