Ralph has logged 24 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
28
Paddington

Paddington

2014
×
★★★½
Edit this entry  
27
Chicken Little

Chicken Little

2005
×
★½
Edit this entry  
21
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★½
Edit this entry  
14
Divide and Conquer: The Story of Roger Ailes

Divide and Conquer: The Story of Roger Ailes

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse

Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse

1991
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★½
Edit this entry  
11
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
Trial by Media

Trial by Media

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
World War II In HD--Disc2

World War II In HD--Disc2

×
★★★★½
Edit this entry  
10
World War II In HD--Disc1

World War II In HD--Disc1

×
★★★★½
Edit this entry  
08
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
08
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Edit this entry  
06
Triggered

Triggered

2020
×
★½
Edit this entry  
06
Scarface

Scarface

1983
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Saturday Night Fever

Saturday Night Fever

1977
×
★★★★
Edit this entry  
04
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★½
Edit this entry  
04
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Blue Steel

Blue Steel

1990
×
★★★
Edit this entry