Sort by
  • Expats

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Foe

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Mimang

  • Dream Scenario

  • His Three Daughters

  • The Contestant

  • Hit Man

  • Evil Does Not Exist

  • The Killer

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

  • Ferrari

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Blue Beetle

  • Haunted Mansion

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Last Summer

  • Perfect Days

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

  • The Zone of Interest

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

  • Renfield

    ★★

  • Air

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★½

  • Theater Camp

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

  • Talk to Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Detective Knight: Rogue

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½