• Eternals

    ★★

  • The 355

    ★★½

  • Belle

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Hotel Transylvania 2

    ½

  • Hotel Transylvania

    ★★

  • Wild

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Return of Jafar

    ★½

  • Aladdin and the King of Thieves

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★½

  • Flee

    ★★★★