• Super Mario Bros.

  • Aquaman and The Lost Kingdom

  • Jurassic World: Dominion

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Spider-Man: No Way Home

  • Sing 2

  • Encanto

  • Ron's Gone Wrong

  • The Addams Family 2

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Guilty

    ★★★★

  • Kate

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Loud House Movie

    ★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Vivo

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Till Death

    ★★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • America: The Motion Picture

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Voyagers

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Secret Magic Control Agency

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Trust

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Soul of the City

    ★★★★½

  • Cookie Num Num

    ★★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ½