Sort by
  • Sonic the Hedgehog 3

  • Avatar 3

  • Kung Fu Panda 4

  • Elio

  • Trolls Band Together

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

  • The Flash

  • Elemental

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★½

  • Strange World

  • Zootopia+

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • I wake up in the morning, I got ART/MORBIN on my mind

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Cars on the Road

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Lost Ollie

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Secret Headquarters

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • Luck

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Maraschino Ruby

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Sonic Drone Home

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Home Team

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Fireheart

    ★½