Sort by
  • The Batman

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Executive Order

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Free Guy

  • West Side Story

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Tolkien

    ★★½

  • I Am Dragon

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Contact

    ★★★★