Sort by

Aaron has logged 33 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Patti Cake$

Patti Cake$

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Dark Horse

Dark Horse

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Wiener-Dog

Wiener-Dog

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Death Note

Death Note

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Cousin Ben Troop Screening

Cousin Ben Troop Screening

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Brigsby Bear

Brigsby Bear

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Darjeeling Limited

The Darjeeling Limited

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hotel Chevalier

Hotel Chevalier

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Matthew Gray Gubler's Life Aquatic Intern Journal

Matthew Gray Gubler's Life Aquatic Intern Journal

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Life Aquatic with Steve Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Castello Cavalcanti

Castello Cavalcanti

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bottle Rocket

Bottle Rocket

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Bottle Rocket

Bottle Rocket

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Aningaaq

Aningaaq

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Zazie dans le Métro

Zazie dans le Métro

1960
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Detroit

Detroit

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Strange Days

Strange Days

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Not Your Time

Not Your Time

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Point Break

Point Break

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Good Time Girls

The Good Time Girls

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Hurt Locker

The Hurt Locker

2008
×
★★★½
Edit this entry  
01
Steve

Steve

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry