• Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Girl Picture

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Am I Ok?

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Sharp Stick

    ★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Making YouTube

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Drowning in Potential

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Enviar Y Recibir

    ★★★

  • Sex(ual) Healing

    ★★½

  • Shimmer Summer

    ★★★½

  • Princess

    ★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • Cosmic Dawn

    ★★★

  • Landlocked

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Griffica

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Wolf

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • And then we touch

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Sixth Reel

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Death and Bowling

    ★★