• Libra's Magic Hacks: APPLES

    ★★★★

  • Long Toast

  • Godmothered

    ★★★

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

    ★★

  • What Happened to Crow 64?

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Upside-Down Magic

    ★★½

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Adventure Time: Distant Lands

  • Twins in Paradise

    ★★★★½

  • Out

    ★★★★

  • The Real Will Wood

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Girls with Balls

    ★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Jigsaw

    ★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★½

  • Scales: Mermaids Are Real

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Adventure Time: Stakes

    ★★★★★

  • Bessie

    ★★★★

  • World of Tomorrow

    ★★★★★

  • Paperman

    ★★★★

  • Beastly

    ½

  • Singles

    ★★★★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★½

  • Kissed

    ★★★½

  • The Watermelon Woman

    ★★★★★

  • Billy and Mandy in: Trepanation of the Skull and You

    ★★★★

  • Reservoir Dogs

    ★★★★★

  • Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★★★½

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★★

  • Killer Klowns from Outer Space

    ★★★★

  • The Witches of Eastwick

    ★★★

  • Evil Dead II

    ★★★★★

  • Angel's Egg

    ★★★★★

  • Mickey's Christmas Carol

    ★★★★★

  • Possibly in Michigan

    ★★★★★

  • The King of Comedy

    ★★★★★

  • Xanadu

    ★★★½

  • Rabid

    ★★★½

  • Watermelon Man

    ★★★★

  • Head

    ★★★★½

  • The Terror

    ★★½

  • Vampyr

    ★★★½

  • She She She She's a Bombshell

    ★★★★

  • Disappointment Blvd.