Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Amityville Thanksgiving

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Tell It Like a Woman

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Huluween Dragstravaganza

    ★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Meet Cute

  • Amsterdam

    ★½

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Devotion

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • My Policeman

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Emily

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Bros

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Argentina, 1985

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Me Time

    ½

  • Seoul Vibe

  • The Invitation

    ★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★½

  • Fall

    ★★★