Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Boston Johnny

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • House Party

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Dysphoria

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Spirited

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Munsters: Return to Mockingbird Lane

  • The Munsters

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Post Modern Minion

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Jackass 4.5

  • Seen It All

  • Magic Spot

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Split Ends

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa