• Love & Where to Find It

  • Am I Ok?

    ★★½

  • The Mission

    ★★★½

  • Blood

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

  • Alice

    ★½

  • The Cow Who Sang A Song Into The Future

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Maika

    ★★★

  • Don't Forget I Love You

  • 2nd Chance

    ★★★½

  • Descendant

    ★★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★

  • Resurrection

  • Dual

    ★★★

  • Summering

    ★½

  • Framing Agnes

    ★★½

  • The Exiles

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • Free Chol Soo Lee

    ★★★

  • Living

    ★★★

  • 892

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • The Princess

    ★★★

  • When You Finish Saving the World

    ★½

  • The Royal Treatment

    ★★½

  • Betty White: A Celebration

    ★★★★★

  • The Perfect Pairing

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The Wedding Veil

  • Where Your Heart Belongs

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★★

  • American Underdog

    ★★★½

  • Hot Chocolate Holiday

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Rebuilding a Dream Christmas

  • A Journal for Jordan

  • Candy Cane Candidate

  • Under the Christmas Tree

  • Christmas Takes Flight

  • 'Tis the Season to be Merry

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

  • Christmas for Keeps

  • Toying with the Holidays

  • Mistletoe in Montana

  • Christmas by Chance

  • A California Christmas: City Lights

  • The Enchanted Christmas Cake

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • A Christmas Stray

  • Ghosts of Christmas Past

  • Maps and Mistletoe

  • Blending Christmas

  • Sister Swap: Christmas in the City

  • A Christmas Proposal

  • The Christmas Thief

  • A New Lease on Christmas

  • A Christmas Miracle for Daisy

  • A Godwink Christmas: Miracle of Love

  • A Royal Queens Christmas

  • The Holiday Fix Up

  • Christmas in the Rockies

  • Holiday in Santa Fe

  • A Dickens of a Holiday!

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The Hating Game

    ★★★

  • A Fiancé for Christmas