Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • boygenius: the film

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★½

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Homecoming: The Road to Mullingar

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed