Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Detective Knight: Independence

    ½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Detective Knight: Redemption

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Detective Knight: Rogue

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • The Sound of 007: Live from the Royal Albert Hall

    ★★

  • The Sound of 007

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • Slash/Back

  • X

    ★★★½

  • The Pez Outlaw

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The King's Man

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Notice

  • Eternals