Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • The Redeem Team

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Anatomy of a Scandal

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • All of Us Are Dead

  • Nanny

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Maid

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

  • Jagged

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Protégé

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • A Hero

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Tomorrow War