Sort by
  • The Nun II

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Zwigato

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★½

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★½

  • Nope

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • The Man in His Eyes

  • Broker

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★

  • Jackass Forever

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Virality

  • 83

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • WandaVision

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Little Fish

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½