Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The inspection

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★

  • Fire Island

    ★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★½

  • Scarlet

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½