Zach Jones has logged 37 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
One Hour Photo

One Hour Photo

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
50/50

50/50

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Princess Diaries 2: Royal Engagement

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Knocked Up

Knocked Up

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Cloverfield

Cloverfield

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Project 11

Project 11

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Life

Life

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Game Plan

The Game Plan

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
17 Again

17 Again

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Drillbit Taylor

Drillbit Taylor

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Greater

Greater

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Rush Hour 3

Rush Hour 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Identity Thief

Identity Thief

2013
×
★★
Edit this entry  
01
Red Dawn

Red Dawn

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry